Skip to main content
 

American Football Bond

Nederland is de overkoepelende bond voor American Football en Cheerleading in Nederland, aangesloten bij het NOCNSF

Wedstrijdschema’s
& Uitslagen

TACKLE

Wedstrijdschema’s
& Uitslagen

FLAG

Wedstrijdschema’s
& Uitslagen

CHEERLEADING

Flag wedstrijd

FLAG SEIZOEN 2021/2022

SENIOREN

FLAG

CUBS

PEEWEES

FLAG
Dag:

Tijd Veld Speelronde 1 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Utrecht Dominators vs Arnhem Falcons FF 20-00
10:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Monkey with attitude FF 20-00
10:00 Veld 3 Hyena’s I vs Arnhem Falcons FF 20-00
11:00 Veld 1 Hyena’s I vs Enschede Broncos AP 104-00
11:00 Veld 2 Monkey with attitude vs Nijmegen Pirates AM 20-28
11:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Lightning Leiden PB1 38-07
12:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs Amsterdam Panthers HY1 06-39
12:00 Veld 2 Apeldoorn Monarchs vs Purmerend Barbarians 1 UD 07-45
12:00 Veld 3 Enschede Broncos vs Den Haag Hyenas 2 MWA 13-27
13:00 Veld 1 Nijmegen Pirates vs Hyena’s I EB 06-42
13:00 Veld 2 Den Haag Hyenas 2 vs Apeldoorn Monarchs PB1 33-26
13:00 Veld 3 Lightning Leiden vs Purmerend Barbarians 2 UD 38-12
14:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 1 vs Lightning Leiden HY2 53-00
14:00 Veld 2 Amsterdam Panthers vs Utrecht Dominators PB2 25-38
14:00 Veld 3 Nijmegen Pirates vs Enschede Broncos HY1 43-15
15:00 Veld 1 Monkey with attitude vs Amsterdam Panthers LL 14-24
15:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 2 vs Apeldoorn Monarchs NP 24-27
15:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 1 vs Den Haag Hyenas 2 EB 46-27
19 SEP 2021 locatie: Den Haag
Dag:

Tijd Veld Speelronde 2 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs Utrecht Dominators AM #
10:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 1 vs Monkey with attitude LL #
10:00 Veld 3 Den Haag Hyenas 2 vs Hyena’s I AP #
11:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs Amsterdam Panthers EB #
11:00 Veld 2 Rotterdam Anaconda’s vs Arnhem Falcons HY2 #
11:00 Veld 3 Lightning Leiden vs Nijmegen Pirates HY1 #
12:00 Veld 1 Enschede Broncos vs 010 Trojans ANA #
12:00 Veld 2 Hyena’s I vs Purmerend Barbarians 1 NP #
12:00 Veld 3 Monkey with attitude vs Apeldoorn Monarchs UD #
13:00 Veld 1 Utrecht Dominators vs Rotterdam Anaconda’s MWA #
13:00 Veld 2 Amsterdam Panthers vs Den Haag Hyenas 2 PB1 #
13:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Enschede Broncos PB2 #
14:00 Veld 1 Nijmegen Pirates vs Purmerend Barbarians 2 HY2 #
14:00 Veld 2 010 Trojans vs Lightning Leiden AP #
14:00 Veld 3 Hyena’s I vs Monkey with attitude ANA #
15:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs 010 Trojans NP #
15:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 1 vs Utrecht Dominators EB #
15:00 Veld 3 Den Haag Hyenas 2 vs Arnhem Falcons AM #
16:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs Nijmegen Pirates AF #
16:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Rotterdam Anaconda’s 010 #
16:00 Veld 3 Enschede Broncos vs Amsterdam Panthers HY1 #
10 OKT 2021 locatie: Utrecht
Dag:

Tijd Veld Speelronde 3 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Monkey with attitude vs Purmerend Barbarians 2 PB1 #
10:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs Den Haag Hyenas 2 AM #
10:00 Veld 3 Rotterdam Anaconda’s vs Enschede Broncos LL #
11:00 Veld 1 Amsterdam Panthers vs Lightning Leiden UD #
11:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Apeldoorn Monarchs MWA #
11:00 Veld 3 Nijmegen Pirates vs Purmerend Barbarians 1 HY2 #
12:00 Veld 1 010 Trojans vs Hyena’s I PB2 #
12:00 Veld 2 Den Haag Hyenas 2 vs 010 Trojans AP #
12:00 Veld 3 Apeldoorn Monarchs vs Utrecht Dominators NP #
13:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs Hyena’s I AF #
13:00 Veld 2 Rotterdam Anaconda’s vs Amsterdam Panthers EB #
13:00 Veld 3 Lightning Leiden vs Purmerend Barbarians 1 010 #
14:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs Nijmegen Pirates ANA #
14:00 Veld 2 Enschede Broncos vs Monkey with attitude LL #
14:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 2 vs Apeldoorn Monarchs HY1 #
15:00 Veld 1 Hyena’s I vs Enschede Broncos 010 #
15:00 Veld 2 Monkey with attitude vs Utrecht Dominators PB2 #
15:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 1 vs Den Haag Hyenas 2 AF #
16:00 Veld 1 Lightning Leiden vs Arnhem Falcons MWA #
16:00 Veld 2 Nijmegen Pirates vs Amsterdam Panthers UD #
16:00 Veld 3 010 Trojans vs Rotterdam Anaconda’s PB1 #
31 OKT 2021 locatie: Leiden
Dag:

Tijd Veld Speelronde 4 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Utrecht Dominators vs Hyena’s I ANA #
10:00 Veld 2 Den Haag Hyenas 2 vs Monkey with attitude AM #
10:00 Veld 3 Apeldoorn Monarchs vs Purmerend Barbarians 1 AP #
11:00 Veld 1 Rotterdam Anaconda’s vs Nijmegen Pirates HY2 #
11:00 Veld 2 Amsterdam Panthers vs 010 Trojans EB #
11:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Purmerend Barbarians 2 LL #
12:00 Veld 1 Enschede Broncos vs Lightning Leiden MWA #
12:00 Veld 2 Hyena’s I vs Apeldoorn Monarchs PB2 #
12:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Amsterdam Panthers PB1 #
13:00 Veld 1 Monkey with attitude vs Lightning Leiden AM #
13:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 2 vs Den Haag Hyenas 2 UD #
13:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 1 vs Rotterdam Anaconda’s HY1 #
14:00 Veld 1 Nijmegen Pirates vs Enschede Broncos ANA #
14:00 Veld 2 010 Trojans vs Arnhem Falcons AP #
14:00 Veld 3 Apeldoorn Monarchs vs Den Haag Hyenas 2 LL #
15:00 Veld 1 Rotterdam Anaconda’s vs Hyena’s I AM #
15:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Utrecht Dominators AF #
15:00 Veld 3 Amsterdam Panthers vs Purmerend Barbarians 1 010 #
16:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs Monkeys with attitude HY1 #
16:00 Veld 2 Nijmegen Pirates vs 010 Trojans UD #
16:00 Veld 3 Enschede Broncos vs Purmerend Barbarians 2 PB1 #
28 NOV 2021 locatie: Enschede
Dag:

Tijd Veld Speelronde 5 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Hyena’s I vs Nijmegen Pirates AM #
10:00 Veld 2 Monkey with attitude vs Amsterdam Panthers LL #
10:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Arnhem Falcons HY2 #
11:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs Lightning Leiden AF #
11:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 1 vs 010 Trojans NP #
11:00 Veld 3 Den Haag Hyenas 2 vs Rotterdam Anaconda’s EB #
12:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs Enschede Broncos 010 #
12:00 Veld 2 Amsterdam Panthers vs Purmerend Barbarians 2 HY1 #
12:00 Veld 3 Nijmegen Pirates vs Monkey with attitude PB1 #
13:00 Veld 1 Rotterdam Anaconda’s vs Apeldoorn Monarchs MWA #
13:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Hyena’s I PB2 #
13:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Den Haag Hyenas 2 AP #
14:00 Veld 1 010 Trojans vs Utrecht Dominators NP #
14:00 Veld 2 Enschede Broncos vs Purmerend Barbarians 1 HY2 #
14:00 Veld 3 Hyena’s I vs 010 Trojans UD #
15:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs Nijmegen Pirates ED #
15:00 Veld 2 Apeldoorn Monarchs vs Lightning Leiden PB1 #
15:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Rotterdam Anaconda’s 010 #
16:00 Veld 1 Den Haag Hyenas 2 vs Amsterdam Panthers LL #
16:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs Purmerend Barbarians 1 AF #
16:00 Veld 3 Monkeys with attitude vs Enschede Broncos AM #
13 MRT 2022 locatie: Almere
Dag:

Tijd Veld Speelronde 6 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 1 vs Hyena’s I NP #
10:00 Veld 2 Rotterdam Anaconda’s vs Monkey with attitude AP #
10:00 Veld 3 Lightning Leiden vs Den Haag Hyenas 2 PB2 #
11:00 Veld 1 Amsterdam Panthers vs Apeldoorn Monarchs MWA #
11:00 Veld 2 Nijmegen Pirates vs Arnhem Falcons HY2 #
11:00 Veld 3 010 Trojans vs Purmerend Barbarians 2 ANA #
12:00 Veld 1 Enschede Broncos vs Utrecht Dominators AF #
12:00 Veld 2 Monkey with attitude vs Hyena’s I AM #
12:00 Veld 3 Rotterdam Anaconda’s vs Lightning Leiden 010 #
13:00 Veld 1 Den Haag Hyenas 2 vs Enschede Broncos HY1 #
13:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 2 vs Purmerend Barbarians 1 LL #
13:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Nijmegen Pirates MWA #
14:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs 010 Trojans NP #
14:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Amsterdam Panthers EB #
14:00 Veld 3 Hyena’s I vs Purmerend Barbarians 2 UD #
15:00 Veld 1 Utrecht Dominators vs Monkeys with attitude HY2 #
15:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 1 vs Lightning Leiden EB #
15:00 Veld 3 Amsterdam Panthers vs Rotterdam Anaconda’s PB2 #
16:00 Veld 1 Nijmegen Pirates vs Apeldoorn Monarchs ANA #
16:00 Veld 2 010 Trojans vs Den Haag Hyenas 2 AP #
16:00 Veld 3 Enschede Broncos vs Arnhem Falcons PB1 #
3 APR 2022 locatie: Apeldoorn
Dag:

Tijd Veld Speelronde 7 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Hyena’s I vs Rotterdam Anaconda’s UD #
10:00 Veld 2 Monkey with attitude vs 010 Trojans PB1 #
10:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 2 vs Enschede Broncos AM #
11:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 1 vs Nijmegen Pirates EB #
11:00 Veld 2 Den Haag Hyenas 2 vs Utrecht Dominators LL #
11:00 Veld 3 Apeldoorn Monarchs vs Arnhem Falcons HY1 #
12:00 Veld 1 Lightning Leiden vs Amsterdam Panthers AF #
12:00 Veld 2 Nijmegen Pirates vs Hyena’s I 010 #
12:00 Veld 3 Rotterdam Anaconda’s vs Den Haag Hyenas 2 MWA #
13:00 Veld 1 Amsterdam Panthers vs Monkey with attitude PB2 #
13:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Lightning Leiden HY2 #
13:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Purmerend Barbarians 2 010 #
14:00 Veld 1 010 Trojans vs Purmerend Barbarians 1 AP #
14:00 Veld 2 Enschede Broncos vs Apeldoorn Monarchs NP #
14:00 Veld 3 Hyena’s I vs Utrecht Dominators ANA #
15:00 Veld 1 Monkeys with attitude vs Arnhem Falcons EB #
15:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 2 vs Rotterdam Anaconda’s HY1 #
15:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 1 vs Amsterdam Panthers UD #
16:00 Veld 1 Den Haag Hyenas 2 vs Apeldoorn Monarchs PB1 #
16:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Enschede Broncos AF #
16:00 Veld 3 010 Trojans vs Nijmegen Pirates PB1 #
24 APR 2022 locatie: Lelystad
Dag:

Tijd Veld Speelronde 8 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Monkey with attitude vs Purmerend Barbarians 1 AP #
10:00 Veld 2 Den Haag Hyenas 2 vs Nijmegen Pirates PB2 #
10:00 Veld 3 Apeldoorn Monarchs vs Hyena’s I ANA #
11:00 Veld 1 Rotterdam Anaconda’s vs Utrecht Dominators AM #
11:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Purmerend Barbarians 2 HY2 #
11:00 Veld 3 Amsterdam Panthers vs Enschede Broncos NP #
12:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs 010 Trojans LL #
12:00 Veld 2 Hyena’s I vs Den Haag Hyenas 2 EB #
12:00 Veld 3 Nijmegen Pirates vs Lightning Leiden MWA #
13:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs Monkey with attitude HY1 #
13:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs Apeldoorn Monarchs AP #
13:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 1 vs Arnhem Falcons ANA #
14:00 Veld 1 010 Trojans vs Amsterdam Panthers UD #
14:00 Veld 2 Enschede Broncos vs Rotterdam Anaconda’s PB1 #
14:00 Veld 3 Den Haag Hyenas 2 vs Purmerend Barbarians 2 NP #
15:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs Monkey with attitude AF #
15:00 Veld 2 Rotterdam Anaconda’s vs Purmerend Barbarians 1 HY1 #
15:00 Veld 3 Lightning Leiden vs 010 Trojans PB2 #
16:00 Veld 1 Amsterdam Panthers vs Nijmegen Pirates AM #
16:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Utrecht Dominators LL #
16:00 Veld 3 Enschede Broncos vs Hyena’s I HY2 #
15 MEI 2022 locatie: Den Haag
Dag:

Tijd Veld Speelronde 9 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Hyena’s I vs Amsterdam Panthers AM #
10:00 Veld 2 Monkey with attitude vs Den Haag Hyenas 2 PB1 #
10:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Lightning Leiden AF #
11:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs Arnhem Falcons EB #
11:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 1 vs Apeldoorn Monarchs 010 #
11:00 Veld 3 Nijmegen Pirates vs Rotterdam Anaconda’s UD #
12:00 Veld 1 010 Trojans vs Enschede Broncos MWA #
12:00 Veld 2 Den Haag Hyenas 2 vs Purmerend Barbarians 1 PB2 #
12:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Hyena’s I LL #
13:00 Veld 1 Rotterdam Anaconda’s vs 010 Trojans HY2 #
13:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Monkey with attitude EB #
13:00 Veld 3 Amsterdam Panthers vs Utrecht Dominators NP #
14:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs Purmerend Barbarians 2 ANA #
14:00 Veld 2 Enschede Broncos vs Nijmegen Pirates AP #
15 MEI 2022 locatie: rotterdam
Dag:

Tijd Veld Speelronde 1 bij 3 velden REF Uitslag
11:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Spijkenisse Scouts / 00-70
11:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Lightning Leiden / 22-13
13:00 Veld 1 Flevo Phantoms 1 vs Arnhem Falcons / 07-27
13:00 Veld 2 Flevo Phantoms 2 vs Utrecht Dominators / 28-06
13:00 Veld 3 Lightning Leiden vs Lelystad Commanders / 13-06
14:00 Veld 1 Spijkenisse Scouts vs Utrecht Dominators / 40-06
14:00 Veld 2 010 Trojans vs Flevo Phantoms 2 / 35-19
14:00 Veld 3 Rotterdam Anaconda’s vs Flevo Phantoms 1 / 21-00
15:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Arnhem Falcons / 25-34
15:00 Veld 2 Lelystad Commanders vs Rotterdam Anaconda’s / 00-35
19 SEP 2021 locatie: Den Haag
Dag:

Tijd Veld Speelronde 2 bij 3 velden REF Uitslag
11:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs Spijkenisse Scouts / 00-00
11:00 Veld 2 Lelystad Commanders vs Amsterdam Crusaders / 00-00
11:00 Veld 3 Flevo Phantoms 1 vs Lightning Leiden / 00-00
13:00 Veld 1 Flevo Phantoms 2 vs Rotterdam Anaconda’s / 00-00
13:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs 010 Trojans / 00-00
13:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Lelystad Commanders / 00-00
14:00 Veld 1 Lightning Leiden vs Flevo Phantoms 2 / 00-00
14:00 Veld 2 Rotterdam Anaconda’s vs Utrecht Dominators / 00-00
14:00 Veld 3 Spijkenisse Scouts vs 010 Trojans / 00-00
15:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Flevo Phantoms 1 / 00-00
10 OKT 2021 locatie: Utrecht Dominators
Dag:

Tijd Veld Speelronde 3 bij 3 velden REF Uitslag
11:00 Veld 1 Lelystad Commanders vs Spijkenisse Scouts / 00-00
11:00 Veld 2 Flevo Phantoms 1 vs Arnhem Falcons / 00-00
11:00 Veld 3 Flevo Phantoms 2 vs Amsterdam Crusaders / 00-00
13:00 Veld 1 Utrecht Dominators vs Lightning Leiden / 00-00
13:00 Veld 2 010 Trojans vs Rotterdam Anaconda’s / 00-00
13:00 Veld 3 Lelystad Commanders vs Flevo Phantoms 1 / 00-00
14:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs Flevo Phantoms 2 / 00-00
14:00 Veld 2 Amsterdam Crusaders vs Utrecht Dominators / 00-00
14:00 Veld 3 Lightning Leiden vs 010 Trojans / 00-00
15:00 Veld 1 Spijkenisse Scouts vs Rotterdam Anaconda’s / 00-00
31 OKT 2021 locatie: Flevo Phantoms
Dag:

Tijd Veld Speelronde 4 bij 3 velden REF Uitslag
11:00 Veld 1 Flevo Phantoms 1 vs Spijkenisse Scouts / 00-00
11:00 Veld 2 Flevo Phantoms 2 vs Lelystad Commanders / 00-00
11:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Arnhem Falcons / 00-00
13:00 Veld 1 010 Trojans vs Amsterdam Crusaders / 00-00
13:00 Veld 2 Rotterdam Anaconda’s vs Lightning Leiden / 00-00
13:00 Veld 3 Flevo Phantoms 1 vs Flevo Phantoms 2 / 00-00
14:00 Veld 1 Lelystad Commanders vs Utrecht Dominators / 00-00
14:00 Veld 2 Amsterdam Crusaders vs Rotterdam Anaconda’s / 00-00
14:00 Veld 3 Spijkenisse Scouts vs Lightning Leiden / 00-00
15:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs 010 Trojans / 00-00
28 NOV 2021 locatie: Arnhem Falcons
Dag:

Tijd Veld Speelronde 5 bij 3 velden REF Uitslag
11:00 Veld 1 Flevo Phantoms 2 vs Spijkenisse Scouts / 00-00
11:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs Flevo Phantoms 1 / 00-00
11:00 Veld 3 010 Trojans vs Lelystad Commanders / 00-00
13:00 Veld 1 Rotterdam Anaconda’s vs Arnhem Falcons / 00-00
13:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Amsterdam Crusaders / 00-00
13:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Flevo Phantoms 2 / 00-00
14:00 Veld 1 Lightning Leiden vs Arnhem Falcons / 00-00
14:00 Veld 2 Rotterdam Anaconda’s vs Lelystad Commanders / 00-00
14:00 Veld 3 010 Trojans vs Flevo Phantoms 1 / 00-00
15:00 Veld 1 Spijkenisse Scouts vs Amsterdam Crusaders / 00-00
13 MAA 2022 locatie: Flevo Phantoms
Dag:

Tijd Veld Speelronde 6 bij 3 velden REF Uitslag
11:00 Veld 1 Lelystad Commanders vs Lightning Leiden / 00-00
11:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs Spijkenisse Scouts / 00-00
11:00 Veld 3 Flevo Phantoms 2 vs 010 Trojans / 00-00
13:00 Veld 1 Flevo Phantoms 1 vs Rotterdam Anaconda’s / 00-00
13:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Amsterdam Crusaders / 00-00
13:00 Veld 3 010 Trojans vs Utrecht Dominators / 00-00
14:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Lelystad Commanders / 00-00
14:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Flevo Phantoms 1 / 00-00
14:00 Veld 3 Rotterdam Anaconda’s vs Flevo Phantoms 2 / 00-00
15:00 Veld 1 Spijkenisse Scouts vs Arnhem Falcons / 00-00
3 APR 2022 locatie: Amsterdam Crusaders
Dag:

Tijd Veld Speelronde 7 bij 3 velden REF Uitslag
11:00 Veld 1 Lelystad Commanders vs Arnhem Falcons / 00-00
11:00 Veld 2 Flevo Phantoms 2 vs Lightning Leiden / 00-00
11:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Rotterdam Anaconda’s / 00-00
13:00 Veld 1 010 Trojans vs Spijkenisse Scouts / 00-00
13:00 Veld 2 Flevo Phantoms 1 vs Amsterdam Crusaders / 00-00
13:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Flevo Phantoms 1 / 00-00
14:00 Veld 1 Spijkenisse Scouts vs Lelystad Commanders / 00-00
14:00 Veld 2 Amsterdam Crusaders vs Flevo Phantoms 2 / 00-00
14:00 Veld 3 Lightning Leiden vs Utrecht Dominators / 00-00
15:00 Veld 1 Rotterdam Anaconda’s vs 010 Trojans / 00-00
24 APR 2022 locatie: Lelystad Commanders
Dag:

Tijd Veld Speelronde 8 bij 3 velden REF Uitslag
11:00 Veld 1 Flevo Phantoms 1 vs Lelystad Commanders / 00-00
11:00 Veld 2 Flevo Phantoms 2 vs Arnhem Falcons / 00-00
11:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Amsterdam Crusaders / 00-00
13:00 Veld 1 010 Trojans vs Lightning Leiden / 00-00
13:00 Veld 2 Rotterdam Anaconda’s vs Spijkenisse Scouts / 00-00
13:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Utrecht Dominators / 00-00
14:00 Veld 1 Lelystad Commanders vs Flevo Phantoms 2 / 00-00
14:00 Veld 2 Spijkenisse Scouts vs Flevo Phantoms 1 / 00-00
14:00 Veld 3 Amsterdam Crusaders vs 010 Trojans / 00-00
15:00 Veld 1 Lightning Leiden vs Rotterdam Anaconda’s / 00-00
15 MEI 2022 locatie: Lightning Leiden
Dag:

Tijd Veld Speelronde 9 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Flevo Phantoms 2 vs Flevo Phantoms 1 / 00-00
10:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs Lelystad Commanders / 00-00
10:00 Veld 3 Rotterdam Anaconda’s vs Amsterdam Crusaders / 00-00
11:00 Veld 1 Lightning Leiden vs Spijkenisse Scouts / 00-00
11:00 Veld 2 010 Trojans vs Arnhem Falcons / 00-00
11:00 Veld 3 Flevo Phantoms 1 vs Utrecht Dominators / 00-00
12:00 Veld 1 Spijkenisse Scouts vs Flevo Phantoms 2 / 00-00
12:00 Veld 2 Lelystad Commanders vs 010 Trojans / 00-00
12:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Rotterdam Anaconda’s / 00-00
13:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Lightning Leiden / 00-00
13:00 Veld 1 Spijkenisse Scouts vs Flevo Phantoms 2 / 00-00
13:00 Veld 1 Flevo Phantoms 1 vs Utrecht Dominators / 00-00
14:00 Veld 1 Lelystad Commanders vs 010 Trojans / 00-00
14:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs Rotterdam Anaconda’s / 00-00
14:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Lightning Leiden / 00-00
15:00 Veld 1 Flevo Phantoms 2 vs Utrecht Dominators / 00-00
15:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs Lightning Leiden / 00-00
15:00 Veld 1 Lelystad Commanders vs Rotterdam Anaconda’s / 00-00
16:00 Veld 1 Flevo Phantoms 1 vs 010 Trojans / 00-00
16:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Spijkenisse Scouts / 00-00
16 JUN 2022 locatie: Lightning Leiden
Dag:

Tijd Veld Speelronde 1 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Arnhem Falcons 1 / 02-34
10:00 Veld 2 Arnhem Falcons 2 vs Lelystad Commanders / 21-40
10:00 Veld 3 Flevo Phantoms vs 010 Trojans / 35-08
12:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Arnhem Falcons 2 / 38-30
12:00 Veld 2 Flevo Phantoms vs Arnhem Falcons 1 / 40-00
12:00 Veld 3 010 Trojans vs Lelystad Commanders / 19-06
19 SEP 2021 locatie: Den Haag
Dag:

Tijd Veld Speelronde 2 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Flevo Phantoms / 00-00
10:00 Veld 2 010 Trojans vs Arnhem Falcons 2 / 00-00
10:00 Veld 3 Lelystad Commanders vs Arnhem Falcons 1 / 00-00
12:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs 010 Trojans / 00-00
12:00 Veld 2 Lelystad Commanders vs Flevo Phantoms / 00-00
12:00 Veld 3 Arnhem Falcons 1 vs Arnhem Falcons 2 / 00-00
10 OKT 2021 locatie: Utrecht Dominators
Dag:

Tijd Veld Speelronde 3 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Lelystad Commanders / 00-00
10:00 Veld 2 Arnhem Falcons 1 vs 010 Trojans / 00-00
10:00 Veld 3 Arnhem Falcons 2 vs Flevo Phantoms / 00-00
12:00 Veld 1 Arnhem Falcons 1 vs Amsterdam Crusaders / 00-00
12:00 Veld 2 Lelystad Commanders vs Arnhem Falcons 2 / 00-00
12:00 Veld 3 010 Trojans vs Flevo Phantoms / 00-00
31 OKT 2021 locatie: Flevo Phantoms
Dag:

Tijd Veld Speelronde 4 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Arnhem Falcons 2 vs Amsterdam Crusaders / 00-00
10:00 Veld 2 Arnhem Falcons 1 vs Flevo Phantoms / 00-00
10:00 Veld 3 Lelystad Commanders vs 010 Trojans / 00-00
12:00 Veld 1 Flevo Phantoms vs Amsterdam Crusaders / 00-00
12:00 Veld 2 Arnhem Falcons 2 vs 010 Trojans / 00-00
12:00 Veld 3 Arnhem Falcons 1 vs Lelystad Commanders / 00-00
28 NOV 2021 locatie: Arnhem Falcons
Dag:

Tijd Veld Speelronde 5 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 010 Trojans vs Amsterdam Crusaders / 00-00
10:00 Veld 2 Flevo Phantoms vs Lelystad Commanders / 00-00
10:00 Veld 3 Arnhem Falcons 2 vs Arnhem Falcons 1 / 00-00
12:00 Veld 1 Lelystad Commanders vs Amsterdam Crusaders / 00-00
12:00 Veld 2 010 Trojans vs Arnhem Falcons 1 / 00-00
12:00 Veld 3 Flevo Phantoms vs Arnhem Falcons 2 / 00-00
13 MRT 2022 locatie: Flevo Phantoms
Dag:

Tijd Veld Speelronde 6 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Arnhem Falcons 1 / 00-00
10:00 Veld 2 Arnhem Falcons 2 vs Lelystad Commanders / 00-00
10:00 Veld 3 Flevo Phantoms vs 010 Trojans / 00-00
12:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Arnhem Falcons 2 / 00-00
12:00 Veld 2 Flevo Phantoms vs Arnhem Falcons 1 / 00-00
12:00 Veld 3 010 Trojans vs Lelystad Commanders / 00-00
03 APR 2022 locatie: Amsterdam Crusaders
Dag:

Tijd Veld Speelronde 7 bij 3 velden REF Uitslag
10:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs Flevo Phantoms / 00-00
10:00 Veld 2 010 Trojans vs Arnhem Falcons 2 / 00-00
10:00 Veld 3 Lelystad Commanders vs Arnhem Falcons 1 / 00-00
12:00 Veld 1 Amsterdam Crusaders vs 010 Trojans / 00-00
12:00 Veld 2 Lelystad Commanders vs Flevo Phantoms / 00-00
12:00 Veld 3 Arnhem Falcons 1 vs Arnhem Falcons 2 / 00-00
24 APR 2022 locatie: Lelystad Commanders
Toernooien

Nationale teams

Nieuws

Het laatste nieuws

Ontwikkeling

Opleiding en training

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur quis molestie eros. Nam porta eget enim ac vehicula. Praesent vel leo vulputate arcu mollis eleifend vitae et lacus. In ante ipsum, dictum eu aliquam quis, pulvinar eget arcu. Nulla at velit sed diam tristique efficitur. Phasellus convallis vitae purus sollicitudin dignissim. Nulla finibus nulla sed orci ornare fringilla id ut nisl. Integer eu lacus tristique, luctus metus vitae, mollis eros. Ut dui magna, imperdiet id consectetur eu, rutrum id velit. Quisque pellentesque metus nec nibh euismod, ut iaculis dui commodo.

LEES MEER